НЕВЕРОЯТНА ГОРДОСТ ЗА ОЛЕ - ГОЛЕМИЯТ МУ СИН ДЕБЮТИРА СРЕЩУ "МАН ЮНАЙТЕД"

Автор: 5 GmediA 18:04, 31 юли 2019

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер беше най-гордият татко във вчерашния ден във футбола.

Синът му Ноа Солскяер направи официален дебют в тази мъжка игра именно срещу отбора, воден от баща му. Приятелският мач между „червените дяволи” и норвежкия Кристиансунд ще остане като много-много специален за цялото семейство.

Двубоят в Осло беше белязан от прекрасен миг. Оле Гунар Солскяер поздрави Ноа точно преди да се появи на терена – приятелско потупване по рамото. Или може би много повече! Емоция, която само един баща може да изпита.

Манчестър Юнайтед спечели само с 1:0 гостуването си на норвежкия Кристиансунд в контрола, въпреки че имаше предимство през цялото време на двубоя. 46-годишният специалист седеше на пейката на „червените дяволи“ с по-малкия си син Илайджа, а големият му наследник – 19-годишният Ноа, влезе в игра в 87-ата минута с екипа на Кристиансунд. Мениджърът на Юнайтед отиде да поздрави сина си точно преди той да се появи на терена. Единственото попадение в мача беше дело на Хуан Мата, който се разписа от дузпа в първата минута на добавеното време.