Манол Глишев: Долу при Министерския съвет Триото може да се ръкува с Радев и да се охранява от хора, които цензурират, сплашват и бият критиците на комунизма, путинизма и соцносталгията.
Ние на Орлов мост направихме и правим съвсем други неща:
- изгонихме Мая Манолова от лагера;
- с Методи Лалов теглихме на народа много ясни речи против путинизацията на България;
- често повтаряме, че след падането на Гешев ще продължим да искаме #лустрация;
- даваме думата на хора, които искат оставката включително и на Радев (лично аз също я искам);
- свободно поставяме европейското знаме до българското;
- провеждаме Граждански мегдан, на който изрично спираме да говорят ЕДИНСТВЕНО неонацисти и неокомунисти;
- публикувахме нарочна декларация в солидарност с белоруския народ срещу посткомунистическия диктатор Лукашенко;
Поуката? Ами елате и протестирайте с нас на Орлов! Ние определено не сме комунисти. А какво били лъжели глупаците от ГЕРБ и присъдружните им организацийки - изобщо не ни брига.
Николай Хаджигенов: Ако случайно се чудите как изглежда "яхване" на протеста от всевъзможни партийни и не само пристрастия, можете да видите.
Всъщност от ден първи сме поканили всички ЗАЕДНО в името на една обща цел!
Не сме оторизирали ниКОЙ да гони когото и да било или да се произнася от името на протеста!
Може би за първи път след обединението на траки, славяни, прабългари, отново сме всички заедно.
И не е нужно да се харесваме, трябва да се изтърпим за да можем да свършим нещо смислено.
За разлика от любовта, омразата е деструктивна и нанася само вреди.
Точно, както редовната и видимо прекомерна употреба на всевъзможни ферментации.
НЕ толерираме подобни прояви/изказвания по никакъв начин и спрямо никого.
34 дни едни до други сме застанали от ултрадесни, до крайно леви, през либерали до хора без никакви партийни пристрастия заедно СРЕЩУ КОРупцията!