Някъде прочетох, че Минчо Спасов, бивш виден депутат от НДСВ (лобистката партия, направила много услуги на Васил Божков, Илия Павлов и Спас Русев), издирвал майката на двете деца, нападнати от развилнели се вандали на бул.”Ситняково”, за да я съди.
Каква наглост!
Какво безочие!
Аз, ако бях в някой от влаковете, когато Минчо Спасов и Еленко Божков, съветник на президента Радев, спряха тока на софийското метро, щях да ги съдя “до дупка”.
По-на-Запад от зоната на бозата Минчо Спасов вече щеше да е в затвора, а пострадалите от стреса пътници, щяха да са го разорили.
А пък в Америка щяха да го съдят като терорист.