СОНЯ КОЛТУКЛИЕВА: ПОЧТИ ВСИЧКИ ИЗВЕСТНИ ИМЕНА ОТ ДПС СА НА СТРАНАТА НА ПЕЕВСКИ. ЗАД ДОГАН БИЛИ ХОРАТА. КОИ ХОРА? И МАЛЦИНСТВАТА. КОИ ПЪК СА ТЕ?

Автор: Соня Колтуклиева 13:12, 28 август 2024
Източник: Гласове
Зададох публично въпрос на ДПС Пресцентър, изпратих смс на пиара на ДПС-Доган: Колко души от присъствалите на срещата с Ахмед Доган са членовете на ЦОБ, имало ли е кворум? Не ми отговарят. Според източник от ДПС-Пеевски, 2/3 от участниците не са членове на ръководния орган.
 
Гледам списъка на изключените днеска и си мисля: почти всички известни имена от партията са на страната на Пеевски, така изглежда. Зад Доган били застанали хората. Кои хора? И малцинствата. Кои пък са те?
 
Явно, с днешните решения се цели да се облъчат местните организации, че Доган се връща на бял кон като действащ лидер. Дали?!
Очевидно е озлоблението заради днешното решение на САС да остави Румен Гайтански за постоянно в ареста; това е вбесило кликата на Доган-Чакъров-Аталай-Ибрямов. Защото няма кой да ги храни. А идат избори. Агата вече не притежава акции от ТЕЦ-Варна, под въпрос е оставането му в резиденцията в “Росенец”. Едно е сигурно: ако Борислав Сарафов не го е страх, трябва прокурори да разпитат почетния председател с докторската титла за онези 30 милиона, прехвърчали от кредита на Вълка към фирмата на Сокола.
 
Един познат от обкръжението на Ахмед Доган ми каза, че той се изфукал преди 3 години, на парти в летните сараи: “Скоро ще стана неприлично богат”! Е, станал е, с невърнатите кредити и със задълженията към държавата.
Доган - неприлично богат. Електоратът му - неприлично беден.
 
“Лидерът е да се следва” - пишат екзалтирано в групата “Аз подкрепям Ахмед Доган”, списван и поддържана от неприлично богати, облъчващи неприлично бедни.
 
 
Това колко дълго ще продължава така, а?! Тарикатите докога ще водят слепите и глухите за истината?
 
П.П. На днешното “заседание” на Централното оперативно бюро на ДПС са присъствали: Джевдет Чакъров, Джейхан Ибрямов, Илхан Кючюк, Рамадан Аталай, Валентин Тончев, Ибраим Зайденов, Танзер Юсеинов, Марио Рангелов, Ализан Яхова, Левент Мемиш, Севим Али - общо 11 души. За кворум са необходими 17.
 
Соня Колтуклиева

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 179

Анкета

ЩЕ ИМА ЛИ РЕДОВНО ПРАВИТЕЛСТВО СЛЕД ПОСЛЕДНИТЕ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ?
Не
112 гласували / 62.57%
Надявам се, че ще има.
56 гласували / 31.28%
Да
10 гласували / 5.59%