Една малка промяна и две големи имена - Димитър Николов и Живко Тодоров. С пълномощие от лидера на ГЕРБ и на националното съвещание да обикалят страната, в свободното си от кметските задължения време, за да стягат редиците на местните структури.
И нов силен прилив на енергия се вля в редиците на 20-годишната партия. Не съм виждала отдавна такъв ентусиазъм и решителност сред членовете и симпатизантите на ГЕРБ.
Нека да има истинско състезание между Граждани за европейско развитие на България и Прогресивна България!
Соня Колтуклиева