Ей това много ме разсмя. “Васил Терзиев извървя пеша пътя от БАН до Столична община заедно с екипа си”.
От бул.”Руски” до ул.”Московска” са 5 минути. Софийският кмет тръгнал на манифестация на сигурна и безопасна дестинация.
Защо не отиде в крайните квартали?
Или да мине по “Витошка” и “Съборна” с препълнените кофи с боклука, несъбран дни наред; по “Гурко” с разбитите плочки, по целия Център с надрасканите фасади …
Спонсорът на “Петрохан” се крие между гърбовете на верните си стражи. Колко пък да са верни?! За 2 години и половина го напуснаха почти всичките му заместници.
Ето резултатът от новите му дълговременни ремонти!
Соня Колтуклиева