Министър Абровски даде заявка за обвързано подпомагане изцяло зависещо от реално реализирана продукция. Да! Най-накрая! С три ръце подкрепям. Има 2 дни да промени нещата за тази кампания, обаче. Че предишният тик-ток министър по незнайни (вероятно популистко-лобистки) причини реши, че обвързано подпомагане ще се получава просто ей така, без да произвеждаш нищо и премахна дори и смешните досегашни изисквания, а наредбата е на обществено обсъждане до 13-и мисля. Философията на това подпомагане не е социална помощ, тя е производствена. Иначе е безсмислено да съществува.
Ася Василева, Фейсбук