Атанас Пеканов - и той не се сдържа да се похвали: свалихме охраната на г-н Борисов и г-н Пеевски.
Ето какво му написах на стената във Фейсбук: ”Всичките ли вицепремиери и министри ще се изредите да го съобщите?!
Голямо постижение!
А охраната на Теодора Георгиева, опозорената европрокурорка, защо стои вече няколко месеца? На какво правно основание?
Нещо за цените на храните и услугите да кажете? Какъв ефект очаквате от бла-бла-бла за справедливите цени, а?
Коментар на Любомир Дацов: “Хайде да сравним колко струва охраната на двама политици и колко ще струва на бизнеса и хората законодателството за увеличаващ контрол върху населението под формата на всякакви видове цени. Може би някои трябва да направи някакъв анализ за причините за инфлацията и на тази база да се прави нещо, защото това е доста скъпа аматьорщина, естествено ако не стоят други неща и цели зад тези решения!”
Коментар на Явор Георгиев:”Ама тая охрана е заплата, а заплатата си върви. Дали ще е на Борисов и Пеевски или на някой друг- какво точно се пести???”