Българите сме царе да преминаваме от една крайност в друга.
“Тук не е Москва!”
“Тук не е Киев!”
“Украинската посланичка е супер секси.”
“Украинската посланичка е скрита съдружничка на КУБ-а. Да се изгони!”
“Олег Невзоров е сериозен украински инвеститор”(по Капитал).
“Олег Невзоров е руски агент”(по БЪРД).
А пък Кирил вика за Благо: Толкова е умен и добър, че му завиждате, Вие лошите. Те нали са подсъдими, трябва да се подържат един друг, как иначе?!
А някой помисли ли за тези хора, които са теглили кредити, за да си купят къщи?! От “Слава Украини” минаха на “Бегом марш към Украйна”.
Луда работа.