Две почернени майки - обикновени българки Бойка и Атанаска, ми писаха преди Задушница. Бог да им дава сила!
На 27 май съдия Мария Кавръкова отсъди 4 години затвор за шофьора, който уби полицая Георги Каменов по време на служба на околовръстното шосе край София. “Дали моят син, който нямаше нито едно наказание за 20-годишна служба го заслужаваше”, пита почернената майка Бойка.
“Здравейте, г-жа Колтуклиева!
Днес излезе решение на ВКС с потвърждение на присъдата от 17г на Рангел Бизюрев, за убийството на Димитър Малинов!
Присъда която е гавра не само за жертвата, но и за мен. Това ли ни е правосъдието? Не, това не е правосъдие, нито е справедливо! Двамата братя, които са на 100% съучастници скоро ще са навън и то безнаказани! За умишлено убийство и тримата би следвало да са с доживотни присъди, но благодарение на Васил Костадинов те се измъкват!
”, страда почернената майка Атанаска.
Липса на справедливост! Каква съдебна реформа ще промени това?