ЧЕТИРИМА БЪЛГАРИ В ИТАЛИЯ СА ЗАБОЛЕЛИ ОТ КОРОНАВИРУС

Автор: 5 GmediA 18:06, 19 март 2020

Четирима български граждани са заболели от коронавирус в Италия и са приети в болница в областта Емилия-Романя. По данни на генералното ни консулство в Милано един от тях е в тежко състояние. Регистриран е и случай на заболял италианец, роден в България, съобщиха от МВнР.

Генералното ни консулство в Милано е в контакт с местните власти, за да провери случаите и евентуална необходимост от съдействие.

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 80

Анкета

ТРЯБВА ЛИ ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ ДА ПРЕКРАТИ НЕЗАБАВНО САНКЦИИТЕ ЗА ТЪРГОВИЯ С ГОРИВА С РУСИЯ?
Да
41 гласували / 51.25%
Не
38 гласували / 47.5%
Не мога да преценя
1 гласували / 1.25%