ВЪРВИ ЖЕСТОКА КАМПАНИЯ СРЕЩУ ПОЛИЦИЯТА, НАЛИВА СЕ БЯС И ВРАЖДЕБНОСТ, ГЛУПОСТТА РЪКОПЛЯСКА

Автор: 5 GmediA 11:50, 5 септември 2020
Източник: БГНЕС архив

Върви жестока кампания във Фейсбук по дискредитиране на полицията. Организаторите на протестите намират в това логичен пробив за удари към властта. 

Не ги интересува нищо, свързано с държавността, институциите, начина, по който изобщо функционира една държава. Всичко е нужно да се събори СЕГА и ВЕДНАГА. За целите и кожата на един олигарх. 

Разгръщат се свръхелементарни манипулации на тълпата, тролове, кампании. Виждат се фалшиви снимки на насилие. Налива се бяс и се придобива враждебност. Но има нещо страшно перверзно в това главният метежник да свиква за назидание ръководителите на силите на реда, да изисква от тях разрешаване на ситуация, която той активно подклажда! 

Фарс. 

И глупостта се скъсва да ръкопляска. Приветства изгрева на новата политическа марионетка. Тъп и бос назидателен нарцис, но още новичък, или пък новичок, кой знае...

*** Коментар на журналистката Калина Андролова

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 80

Анкета

ТРЯБВА ЛИ ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ ДА ПРЕКРАТИ НЕЗАБАВНО САНКЦИИТЕ ЗА ТЪРГОВИЯ С ГОРИВА С РУСИЯ?
Да
41 гласували / 51.25%
Не
38 гласували / 47.5%
Не мога да преценя
1 гласували / 1.25%