ЗДРАВНИЯТ МИНИСТЪР НАЗНАЧИ ПРОВЕРКИ ЗА НЕИЗПЛАТЕНИ ДОПЪЛНИТЕЛНИ ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯ ЗА РАБОТА НА ПЪРВА ЛИНИЯ СРЕЩУ КОВИД-19

Автор: 5 GmediA 10:49, 26 февруари 2021
Източник: Bg on air

Центърът за спешна медицинска помощ - Благоевград ще бъде проверен заради сигнал от служители на филиала в Гоце Делчев за неизплатени допълнителни възнаграждения от 1000 лв. за работа на първа линия в борбата с COVID-19.

Втората проверка, назначена днес от министър Ангелов, е във връзка със сигнал от здравнонеосигурени граждани за отказан достъп до ваксина срещу COVID-19 от страна на болница "Св. Панталеймон", Плевен.

Министерството на здравеопазването напомня, че право на безплатна ваксина срещу COVID-19 има всеки български гражданин, без значение от здравноосигурителния му статус.

Последни новини

Общо гласували: 89

Анкета

ТРЯБВА ЛИ ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ ДА ПРЕКРАТИ НЕЗАБАВНО САНКЦИИТЕ ЗА ТЪРГОВИЯ С ГОРИВА С РУСИЯ?
Да
44 гласували / 49.44%
Не
44 гласували / 49.44%
Не мога да преценя
1 гласували / 1.12%