ОБРАХА ОБМЕННО БЮРО В ХАСКОВО

Автор: 5 GmediA 15:39, 6 август 2023
Източник: БГНЕС архив

Взлом в обменно бюро в Хасково на ул. "Хр.Ботев", съобщават от полицията в южния град. Сигналът, че бюрото за обмяна на валута е разбито и е открадната неустановена до момента сума пари, е подаден от собственика на обекта.

Обектът се намира на ул. "Христо Ботев" в града. За момента от полицията съобщават само, че във валутното бюро е проникнато чрез разбиване.

По непотвърдена информация са откраднати различни видове валута за общо 20 000 лв.

Днес обраният обект не е работил. То се пази със СОД, а от стикер на панорамното стъкло става ясно, че има и видеонаблюдение. Извършват се огледи на място.

Тагнато в: обир

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 90

Анкета

ТРЯБВА ЛИ ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ ДА ПРЕКРАТИ НЕЗАБАВНО САНКЦИИТЕ ЗА ТЪРГОВИЯ С ГОРИВА С РУСИЯ?
Не
45 гласували / 50%
Да
44 гласували / 48.89%
Не мога да преценя
1 гласували / 1.11%