Взлом в обменно бюро в Хасково на ул. "Хр.Ботев", съобщават от полицията в южния град. Сигналът, че бюрото за обмяна на валута е разбито и е открадната неустановена до момента сума пари, е подаден от собственика на обекта.
Обектът се намира на ул. "Христо Ботев" в града. За момента от полицията съобщават само, че във валутното бюро е проникнато чрез разбиване.
По непотвърдена информация са откраднати различни видове валута за общо 20 000 лв.
Днес обраният обект не е работил. То се пази със СОД, а от стикер на панорамното стъкло става ясно, че има и видеонаблюдение. Извършват се огледи на място.