ДЪЖД ОТ РИБИ СЕ ИЗСИПА В МАЛТА

Автор: 5Gmedia , 11:22, 26 февруари 2019
Източник: Мirror

Необичайна средиземноморска буря връхлетя Малта през последните дни. В следствие на лошото време дъжд от риби заваля в северните части на малтийското крайбрежие. Силният вятър изхвърли на улицата стотици риби, а находчиви минувачи започнаха да ги събират в торби, чували и кофи, съобщи Мirror.

Мнозина „наловиха“ доста големи екземпляри. Властите обаче конфискуват „улова” от тези, които се опитаха да го продадат, защото така събраната риба може да е опасна.

Бурното време нанесе сериозни щети в страната. Нарушен беше графикът на обществения транспорт, а полетите от и за острова бяха отменени.

Силни пориви на вятъра пък едва не свалиха пътнически самолет над Гибралтар. Служител на пристанището заснема как машината се бори със стихията. Самолетът успява да обърне и да кацне в испанския град Малага.

Видео

Тагнато в: Риби , Малта , буря , дъжд

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 179

Анкета

ЩЕ ИМА ЛИ РЕДОВНО ПРАВИТЕЛСТВО СЛЕД ПОСЛЕДНИТЕ ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ?
Не
112 гласували / 62.57%
Надявам се, че ще има.
56 гласували / 31.28%
Да
10 гласували / 5.59%