ГРИГОР ДИМИТРОВ ЗАПОЧНА 2025-ТА С ПОБЕДА, ОТИВА НА ЧЕТВЪРТФИНАЛИТЕ В БРИЗБЕЙН

Автор: 5 GmediA 12:16, 1 януари 2025
Източник: Getty Images

Григор Димитров спечели първия си двубой за 2025 година. В ранните часове на 1 януари той се наложи с лекота над австралиеца Александър Вукич в осминафинален мач на турнира от категория АТР 250 в Бризбейн. Българинът преодоля своя съперник с 6:2, 7:6(5) за 1.25 часа игра.

С победата българинът се класира за четвъртфиналите на турнира по тенис от сериите АТП 250 в Бризбейн. Там ще се изправи срещу победителя от двойката Джордан Томпсън - Алекс Микълсън.

Първата ракета на България защитава титлата си от Бризбейн. За него това е осми четвъртфинал от девет поредни участия на този турнир. Димитров стартира участието си в тазгодишното издание с убедителна победа над Яник Ханфман.

Тагнато в: Григор Димитров

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 80

Анкета

ТРЯБВА ЛИ ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ ДА ПРЕКРАТИ НЕЗАБАВНО САНКЦИИТЕ ЗА ТЪРГОВИЯ С ГОРИВА С РУСИЯ?
Да
41 гласували / 51.25%
Не
38 гласували / 47.5%
Не мога да преценя
1 гласували / 1.25%