ЗАПОЧВА ПОЕТАПНО ИЗКЛЮЧВАНЕ НА ПАРНОТО В СОФИЯ

Автор: 5 GmediA 17:24, 23 април 2020
Източник: Архив

Започва поетапно да спира отоплението в столицата, съобщават от "Топлофикация София". Първоначално ще бъде прекратено топлоподаването към обществените и бизнес сградите.

При желание от страна на клиентите, отоплението в съответната сграда може да остане включено до посочена от тях дата, но не по - късно от 30 април, като за целта е необходимо да има решение на Общото събрание на етажната собственост.

Домоуправителят или упълномощеното лице следва да подаде в дружеството заявление и да приложи решението.

Тагнато в: Парно

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 90

Анкета

ТРЯБВА ЛИ ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ ДА ПРЕКРАТИ НЕЗАБАВНО САНКЦИИТЕ ЗА ТЪРГОВИЯ С ГОРИВА С РУСИЯ?
Не
45 гласували / 50%
Да
44 гласували / 48.89%
Не мога да преценя
1 гласували / 1.11%