НАЦИОНАЛНИЯТ ОПЕРАТИВЕН ЩАБ ЩЕ ДАВА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИИ ВСЕКИ ЧЕТВЪРТЪК

Автор: 5 GmediA 17:13, 4 май 2020
Източник: Министерски съвет

Националният оперативен щаб започва да дава пресконференция веднъж седмично в Министерския съвет. Считано от 7 май, всеки четвъртък, от 8 часа, Щабът ще бъде на разположение на медиите, за да отговаря на въпроси. Същевременно актуалната информация за страната и света ще продължи да бъде представяна под формата на съобщение всяка сутрин от доцент Димо Димов, секретар на Щаба. Решението за провеждане на ежеседмични пресконференции е съвместно на министър-председателя Бойко Борисов и на Националния оперативен щаб, като е взето предвид желанието на медиите да получават отговори на въпросите им в реално време лично от председателя и членовете на щаба.

Последни новини

Най - популярни

Общо гласували: 91

Анкета

ТРЯБВА ЛИ ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ ДА ПРЕКРАТИ НЕЗАБАВНО САНКЦИИТЕ ЗА ТЪРГОВИЯ С ГОРИВА С РУСИЯ?
Да
45 гласували / 49.45%
Не
45 гласували / 49.45%
Не мога да преценя
1 гласували / 1.1%